Privātuma politika

Privātuma politika
 • Flysiesta.lv privātuma aizsardzības paziņojums
 • „Flysiesta.lv” uzņemas atbildību par jūsu privātumu. Mūsu interneta lapas privātuma aizsardzības paziņojumā ir paskaidrots, kādu informāciju un kā ievācam, kam to izmantojam un kā aizsargājam.
 • Personas dati
 • Personas datus no jums ievācam, lai varētu pieņemt jūsu pasūtījumu. Šos datus (kad tie tiek prasīti) sastāda ceļotāju vārdi un uzvārdi, adreses, pasu vai valdības izdotu ES pilsoņu personu apliecinošu karšu numuri, telefona numuri, e-pasta un IP adreses. Atsevišķos gadījumos varam paprasīt informāciju par ceļotāju veselības stāvokli (tikai ceļotāju ar īpašām medicīniskām vajadzībām), no kuras būs atkarīga sagatavotība izvēlētajam lidojumam. Jūsu personas dati var tikt izmantoti šiem nolūkiem: lai sazinātos ar jums, ja tiek mainīts vai atcelts lidojuma laiks, kredītkartes vai citas maksājuma kartes apstiprināšanai / pārbaudīšanai, imigrācijas / muitas kontroles aizsardzības, drošības, veselības, administratīvos, noziegumu novēršanas / atklāšanas un juridiskos nolūkos, statistikas un tirgus analīzēm, klientu aptaujām un klientiem paredzētiem paziņojumiem. Turklāt varam nodot jūsu datus apakšuzņēmējiem, kuri mūsu vārdā darbojas kā datu kārtotāji vai ar jūsu piekrišanu – papildu pakalpojumu sniedzējiem (tādiem kā apdrošināšanas kompānijas, taksometra pakalpojumus sniedzošām iestādēm). „Flysiesta.lv“ ceļotāju datus aizsargā un nodot tālāk, ievērojot stingru drošības kārtību. Saskaņā ar mūsu drošības kārtību, pirms atklājam informāciju par lidojuma pasūtījumu, tiek prasīts iesniegt personu apliecinošu dokumentu.
 • Tiešais tirgus
 • Reizēm varat saņemt mūsu e-pastus ar informāciju par lidojumu piedāvājumiem un papildu pakalpojumiem. Veicot biļetes rezervāciju, varat atteikties no Flysiesta.lv jaunumu vēstuļu abonementa. Turklāt, katru reizi saņemot „Flysiesta.lv” jaunumu vēstules, jums būs iespēja norādīt, ka vairāk nevēlaties saņemt Flysiesta.lv jaunumu vēstules.
 • Mājaslapas novērošana
 • Flysiesta.lv izmanto izsekošanas programmatūru, ar kuru tiek novēroti klientu, kuri viesojas mājaslapā, paradumi un to izmantošana. Balstoties uz novērošanas rezultātiem, varam izveidot ērtāku interneta lapas dizainu un izkārtojumu. Šī programmatūra neuzkrāj nekādu personisku ceļotāju informāciju.
 • Sīkfaili (Cookies)
 • Šajā interneta lapā tiek izmantoti sīkfaili, kuri ļauj uzlabot mūsu piedāvātos pakalpojumus un piedāvāt noteiktas funkcijas, kuras var būt noderīgas ceļotājiem. Sīkfaili – tie ir mazi tekstveida faili, kuri no interneta pārlūka tiek nodoti jūsu datora cietajam diskam un palīdz mums atpazīt jūsu pārlūku, kā arī izsekot interneta lapas apmeklētājus. Tādā veidā uzzinām, kuri produkti un pakalpojumi vislabāk atbilst mūsu klientu vajadzībām. Sīkfailos uzglabātie jūsu kontakti un cita informācija palīdz mums atpazīt jūsu datoru, kad sērfojat „Flysiesta.lv” interneta lapā, kā arī sniedz iespēju ātrāk veikt pasūtījumu. Vairums interneta pārlūku sīkfailus pieņem automātiski, taču, ja vēlaties, varat nomainīt sava pārlūka uzstādījumus tā, lai tas bloķētu sīkfailus. Vairumā pārlūku, nospiežot palīdzības pogu rīku joslā, uzzināsiet, kā uzstādīt pārlūku, lai tas vairāk nepieņemtu sīkfailus, kā saņemt paziņojumus, kad pārlūkā parādās jauns sīkfails, kā arī, kā izslēgt visus sīkfailus. Mūsu izmantotie sīkfaili neaizsniedz nekādu jūsu datorā glabāto informāciju.
 • Norādes uz trešo pušu interneta lapām
 • Šis privātuma aizsardzības paziņojums ir spēkā esošs tikai mums piederošajās un mūsu pārvaldītajās interneta lapās. Tas neattiecas uz norādēm uz citām interneta lapām un jebkādu trešo pušu ievācamo informāciju, kas pieder un kuru pārvalda tās lapas, nedz arī uz sīkfailu izmantošanu tajās. Lūdzam pievērst uzmanību, ka neatkarīgās organizācijas darbojas saskaņā ar saviem personas datu izmantošanas un pārdošanas un sīkfailu izmantošanas noteikumiem. Ja vēlaties uzzināt, kā jūsu personas dati tiks izmantoti citās lapās, iesakām izlasīt tās lapas privātuma aizsardzības paziņojumus vai, ja mājaslapās tos neatrodat, sazināties ar attiecīgajām iestādēm. Visus trešo pušu interneta lapu savāktos datus pavisam atsevišķi glabā trešās puses.
 • Drošība
 • Pieliekam visas pūles, vēloties nodrošināt šīs interneta lapas drošību. Dati, kurus mums iesniedzat, tiek glabāti, izmantojot „SSL“ (Secure Socket Layer) technoloģijas. „SSL” – tā ir standarta personas datu un kredītkaršu datu kodēšanas metode, kas nodrošina to drošu nodošanu internetā.
 • Lūgumu / sūdzību pieņemšana Elektroniskajā lietotāju strīdu risināšanas platformā
 • Lūgumu / sūdzību par mūsu interneta veikalā iegādāto pakalpojumu varat iesniegt Valsts patērētāju tiesību aizsardzības dienestam (Vilniaus g. 25, 01402 Viļņa, e-pasts tarnyba@vvtat.lt, tālr. +370 5 262 67 51, interneta vietnē www.vvtat.lt, tā teritoriālajām apakšnodaļām novados - /index.php?470187665) vai aizpildīt iesnieguma formu EGS platformā http://ec.europa.eu/odr (meklējiet uzņēmumu UAB Interneto Partneris).
Patīkamu lidojumu!