Privātuma politika

Šis paziņojums par privātumu un sīkdatnēm pēdējo reizi tika mainīts 2020. gadā. Februāris

Personas dati un sīkdatnes tiek apkopoti vietnē Flysiesta.lv. Privātuma politika ir svarīgs vietnes Flysiesta.lv (tirdzniecības nosaukums Otravo B.V.) elements. Tāpēc mēs ievērojam privātuma tiesības. Tas nozīmē, ka jūsu personas dati ir drošībā un tie tiks pareizi izmantoti. Šajā privātuma politikas paziņojumā izskaidrojam, kas tiks darīts ar jūsu personas datiem.

Ja jums ir kādi jautājumi vai vēlaties uzzināt, kādus tieši datus mēs glabājam, lūdzu, sazinieties ar Flysiesta.lv, izmantojot kontaktinformāciju, kas norādīta šī privātuma un sīkdatņu paziņojuma beigās.

Datu apstrādes mērķi
Mēs apstrādājam jūsu personas datus šādiem mērķiem: – piekļuves nodrošināšanai mūsu vietnei;
– mājaslapas funkciju izmantošanai;
– līgumu slēgšanai un izpildei attiecībā uz dažādu pakalpojumu aspektiem (piemēram, rezervācijām, automašīnu nomu, autostāvvietām, taksometra pakalpojumiem un apdrošināšanu);
– pieteikšanās vides piedāvāšanai, kas ļauj jums apskatīt rezervāciju;
– lai sazinātos ar jums pēc pieprasījuma;
– lai gūt ieskatu mūsu tīmekļa vietnes lietošanā;
– mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu uzlabošanai un novērtēšanai, tostarp veicot klientu apmierinātības aptaujas;
– iespējamai dalībai konkursos, akcijās, lojalitātes programmās un līdzīgu jautājumu apstrādei;
– mūsu mērķa grupas un ar to saistīto interešu kartēšanai, cita starpā, lai piedāvājumu padarītu jums interesantāku, rādot reklāmas, kas atbilst jūsu interesēm gan mūsu pašu, gan trešo personu vietnēs;
– mūsu vispārīgo un/vai personalizēto informatīvo ziņojumu (viena no) nosūtīšanai, ja esat tam reģistrējies.

Mēs neapstrādāsim jūsu personas datus citiem nolūkiem, izņemot tos, kas minēti iepriekš, ja vien jūs neesat devis iepriekšēju piekrišanu, kas ir nepieciešams saistībā ar līgumu, ko mēs ar jums esam noslēguši, vai tas tiek prasīts saskaņā ar normatīvajiem aktiem.

Personas datu kategorijas
Mēs izmantojam šādus datus mērķiem, kas norādīti šajā privātuma un sīkdatņu paziņojumā:
– vārds, uzvārds un adrese;
– dzimšanas datums;
– pilsonība;
– dzimums;
– e-pasta adrese;
– tālruņa numurs;
– klienta numurs;
– pieteikšanās informācija tīmekļa vietnē Flysiesta.lv (e-pasta adrese un parole);
– informācija par jūsu rezervēto ceļojumu (piemēram, izbraukšanas datums, uzturēšanās ilgums, pārvadāšanas informācija un izmitināšanas informācija);
– informācija par pēdējo apskatīto brīvdienu galamērķi un/vai vēlamo ceļojuma izvēli;
– IP adrese;
– sīkdatņu ID;
– visus personas datus, kurus ievadāt kā ziņas saturu, piemēram, izmantojot WhatsApp, kontaktinformācijas veidlapu vai izmantojot sociālos tīklus;
– iespējamos medicīniskos personas datus, kurus jūs sniedzat, rezervējot ceļojumu, ieskaitot, piemēram, alerģijas, uztura izvēli vai fiziskus traucējumus.

Jūsu personas datu nodošana trešajām personām
Mēs nesniedzam jūsu informāciju trešajām personām bez jūsu iepriekšējas piekrišanas, ja vien tas nav nepieciešams līguma izpildes kontekstā, vai to prasa normatīvajos aktos noteiktais. Mēs varam sniegt jūsu datus šādiem uzņēmumiem, kuri šos datus apstrādā mūsu vārdā:
– Ārējie IT pakalpojumu sniedzēji;
– Puses, kas piegādā sīkdatnes, skatīt tālāk.

Ar šiem uzņēmumiem esam noslēguši rakstiskus līgumus par to, kā rīkoties ar jūsu personas datiem un ko drīkst un ko nedrīkst ar tiem darīt.

Turklāt mēs varam sniegt jūsu datus arī trešajām personām, kuras patstāvīgi nosaka, kā tās apstrādās jūsu datus. Mums nav nekādas ietekmes uz to, kā šīs puses izmanto jūsu datus, jo viņi paši precīzi nosaka, kādam nolūkam tie ir nepieciešami un kam tie tiks izsniegti. Tie var būt šādi uzņēmumi:
– maksājumu pakalpojumi (ja maksājumus veicat tīmekļa vietnē Flysiesta.lv);
– tūrisma operatoriem (kur rezervēts jūsu ceļojums);
– apdrošinātājiem (ja apdrošināšanu iegādājaties vietnē Flysiesta.lv);
– saistībā ar prasībām (ja vēlaties iesniegt prasību tāpēc, ka jums ir bijušas problēmas ar lidojumu);
– taksometru uzņēmumiem (ja pasūtāt taksometru, izmantojot tīmekļa vietni Flysiesta.lv);
– automašīnu nomas uzņēmumiem (ja jūs īrējat automašīnu, izmantojot tīmekļa vietni Flysiesta.lv);
– lidsabiedrībām (ja rezervējat lidojumu, izmantojot tīmekļa vietni Flysiesta.lv);
– viesnīcām un citām izmitināšanas vietām (ja tās rezervējat tīmekļa vietnē Flysiesta.lv);
– ārkārtas situāciju fondiem (ja ceļojums ir jāpielāgo ārkārtas situāciju dēļ);
– Visa4all (ja vīzu pieprasāt, izmantojot tīmekļa vietni Flysiesta.lv).

Mums var pieprasīt atklāt jūsu personisko informāciju valdības aģentūras valstīs, kas nav jūsu dzīvesvietas valsts. Dažu valstu likumi var mūs piespiest robežkontroles iestādēm piešķirt piekļuvi rezervācijas un ceļojuma informācijai. Tā rezultātā mūsu rīcībā esošo informāciju par jums un jūsu ceļojumu var nodot katras jūsu valsts maršruta muitas un imigrācijas iestādēm. Turklāt tīmekļa vietnes Flysiesta.lv pienākums saskaņā ar dažādu valstu normatīvajiem aktiem ir apkopot informāciju par personām, kas dodas uz šīm valstīm vai izceļo no tām. Ja nepieciešams, mēs sniedzam šo informāciju attiecīgajām muitas un imigrācijas iestādēm. Mēs arī atklājam jūsu personisko informāciju valdības aģentūrām, ja to pieprasa likums.

E-pasti
Mēs sūtām dažādus e-pastus no tīmekļa vietnes Flysiesta.lv. Šie e-pasti ir sadalīti divās daļās: pakalpojumu ziņojumi un jaunumu ziņojumi.

Pakalpojumu ziņojumi
Šie e-pasti kalpo tikai, lai informētu jūs par svarīgām izmaiņām vai atjauninājumiem, kas saistīti ar pakalpojumiem, kurus esat iegādājies. Šie ziņojumi var iekļaut ārkārtas situācijas, izmaiņas jūsu rezervācijā, svarīgu papildu informāciju par ceļojumu, konta apstiprinājumus vietnē Mijn Flysiesta.lv, izmaiņas mūsu noteikumos un nosacījumos, partnerattiecību sadarbības izbeigšana, kas attiecas uz jūsu rezervāciju.  Jaunumu ziņojumi Ja esat mums devis iepriekšēju atļauju vai esat veicis rezervāciju pie mums, mēs jūs informēsim par mūsu piedāvājumiem, akcijām un dažādiem pakalpojumu veidiem, nosūtot jaunumu ziņojumus. Šie ziņojumi tiek sagatavoti, pamatojoties uz jūsu personīgo informāciju, piemēram, jūsu iepriekšējām rezervācijām, meklēšanas paradumiem un saites klikšķiem mūsu vietnē un jaunumu ziņojumā. Savā profilā jūs varat norādīt, vai vēlaties saņemt arī īpašus jaunumus. Tas ziņojumu padarīs jums interesantāku. Katra informatīvā ziņojuma apakšā, ir iespēja atteikties no tā.

Google Analytics
Vietne Flysiesta.lv izmanto Google Analytics, lai novērtētu vietnes izmantošanu, tas tiek darīts, izmantojot sīkdatnes. Saistībā ar šo, esam noslēguši datu apstrādes līgumu ar Google. IP adreses ir šifrētas, un mēs nesniedzam konta datus. Turklāt ir atspējotas saites ar citiem Google pakalpojumiem. Vietnē Flysiesta.lv tiek izmantots arī vēl viens pakalpojums, kas galvenokārt vērsts uz personalizētu sludinājumu piedāvāšanu.

Konkursi
Ja jūs piedalāties akcijā vai konkursā, jums tiks lūgts sniegt papildu datus, piemēram, jūsu vārdu, adresi un e-pasta adresi. Turklāt, mēs lūdzam jūsu atļauju to apstrādei, ko, iespējams, veic trešās personas, saistībā ar akciju / konkursu un analīzes veikšanu, pamatojoties uz apkopoto informāciju. Tas nepieciešams, lai varētu rīkot akcijas un paziņot balvas ieguvēju (-us). Šādā veidā tiek arī analizēta cilvēku reakcija saistībā ar rīkoto akciju.

Jūsu personīgo datu papildināšana, profilēšana un personalizētas reklāmas
Datus, ko saņemam no jums, varam kombinēt, izmantojot dažādus kanālus. Tas ļauj mums apkopot informāciju, ko esam no jums ieguvuši tiešsaistē (piemēram, veicot tiešsaistes rezervāciju vai pieņemot sīkdatnes). Saskaņā ar jūsu atļauju, mēs varam apvienot šos datus, lai varētu sagatavot jūsu, kā klienta, profilu. Mēs sadalām šos klientu profilus vairākās kategorijās, lai analizētu jūsu intereses, un šādā veidā turpinātu personalizēt jūsu piedāvājumu, piemēram, rādot personalizētus sludinājumus dažādos kanālos, ieskaitot informatīvos ziņojumus, mūsu vietni (-es) un trešo personu vietnes.

Datu uzglabāšanas periods
Mēs neuzglabājam jūsu datus ilgāk, nekā tas ir nepieciešams, lai sasniegtu mērķus, kas norādīti šajā privātuma un sīkdatņu paziņojumā. Mēs izmantojam šādus datu uzglabāšanas periodus:
– Informatīvi ziņojumi: līdz saņemts atcelšanas pieprasījums.
– Rezervācijas: kā to nosaka normatīvie akti.
– Apdrošināšana: kā to nosaka normatīvie akti.
– Ārkārtas situāciju fonds: kā to nosaka normatīvie akti.
– Tālruņa zvanu sarunas: Viens gads
– Vietne Mijn Flysiesta.lv: (pieteikšanās informācija + dati, kas pieejami pēc tam): līdz saņemts atcelšanas pieprasījums.
– klientu apmierinātības aptaujas: viens mēnesis pēc izmeklēšanas pabeigšanas.
– Konkursi: līdz uzvarētāju balvu saņemšanai.

Sīkdatņu uzglabāšanas termiņš ir saskaņā ar privātuma un sīkdatņu paziņojuma sadaļu sīkdatnes.

Drošība
Mēs veicam atbilstošus drošības pasākumus, lai ierobežotu jūsu personas datu ļaunprātīgu izmantošanu un neatļautu piekļuvi. Šādā veidā mēs nodrošinām, ka tikai nepieciešamajām personām ir pieeja jūsu personas datiem, piekļuve tiek aizsargāta un mūsu drošības pasākumi tiek regulāri pārbaudīti. Jūsu datu un komunikācijas drošai pārsūtīšanai mēs izmantojam arī TLS sertifikātus.

Sīkdatnes
Mūsu vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas,apmeklējot mūsu vietni, jūsu datorā, planšetdatorā un/vai mobilajās ierīcēs tiek nosūtīts neliels, informatīvs ziņojums. Nākamajā vietnes apmeklējuma reizē, tajā saglabāto informāciju var nosūtīt atpakaļ uz mūsu vai iesaistīto trešo personu serveriem. Lasīšanas ērtībai visas šīs tehnoloģijas tiek sauktas par sīkdatnēm. Noklikšķiniet šeit, lai aplūkotu pilnīgu sīkdatņu pārskatu.

Sīkdatnes mūsu vietnē tiek izmantotas, lai:
– padarītu iespējamas tīmekļa vietnes funkcijas un aizsargātu vietni (tehniskas vai funkcionālas sīkdatnes);
– analizētu vietnes izmantošanu un uzlabotu vietni, pamatojoties uz to (analītiskās sīkdatnes);
– padarītu piedāvājumus jums interesantākus, rādot tikai jūsu interesēm atbilstošus sludinājumus (reklāmas sīkdatnes);
– dodot iespēju nosūtīt lapu, izmantojot e-pastu, izdrukājot to vai koplietojot sociālajos tīklos (sociālo mediju sīkdatnes);
– lai aktivizētu mūsu tīmekļa vietnes papildu funkcijas (citas sīkdatnes).

Pārskats par trešajām personām, kas ievieto sīkdatnes:
– Google AdWords 30 dienas, atkārtota mērķauditorijas atlase 540 dienas.
– Bing Ads 30 dienas, atkārtota mērķauditorijas atlase 180 dienas.
– Criteo 12 mēneši.
– Smartlook 6 mēneši.
– TradeTracker 12 mēneši.
– Facebook 28 dienas, atkārtota mērķauditorijas atlase 180 dienas.
– Salesforce tirgzinību mākonis 30 dienas.
– Google Analytics divi gadi.
– DoubleClick 30 dienas.
– Hotjar 365 dienas.

Sīkdatņu ieslēgšana un izslēgšana
Jūs varat iestatīt, lai jūsu pārlūkprogramma pieņemtu sīkdatnes tikai tad, ja jūs tam piekrītat. Papildinformāciju skatiet sava tīmekļa pārlūka rokasgrāmatā. Uzmanību: daudzas vietnes nedarbojas pilnvērtīgi, ja sīkdatnes ir atspējotas.

Sīkdatņu atcelšana
Daudzām sīkdatnēm ir derīguma termiņš. Ja ir noteikts derīguma termiņš, sīkdatnes tiek automātiski izdzēstas, beidzoties derīguma termiņam. Jūs varat arī izvēlēties izdzēst sīkdatnes manuāli, pirms derīguma termiņa beigām. Lai to iegūtu, skatiet pārlūkprogrammas rokasgrāmatu.

Opt-out Smartlook.

Trešo personu tīmekļa vietnes
Šis paziņojums par konfidencialitāti un sīkdatnēm neattiecas uz trešo personu vietnēm, kas ir saistītas ar mūsu tīmekļa vietni. Mēs negarantējam, ka trešās personas apstrādā jūsu personas datus ticamā un drošā veidā. Iesakām pirms šo vietņu izmantošanas izlasīt šo tīmekļa vietņu privātuma politikas paziņojumu.

Jūsu privātuma tiesības
Ja jums ir jautājumi vai vēlaties uzzināt, kādu personisko informāciju mēs glabājam par jums, sazinieties ar mums. Kontaktinformāciju skatiet šī privātuma un sīkdatņu paziņojuma apakšā. Jūsu tiesības, pamatojoties uz privātuma likumu:
– saņemt paskaidrojumu par to, kādi personas dati ir mūsu rīcībā un ko mēs ar tiem darām;
– piekļūt precīziem personas datiem, kādi ir mūsu rīcībā;
– lūgt izlabot kļūdas;
– lūgt dzēst novecojušus personas datus;
– atsaukt atļaujas;
– iebilst pret noteiktu lietojumu;
– datu pārnesamība.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka jums vienmēr ir skaidri jānorāda, kas jūs esat, lai mēs būtu pārliecināti, ka nemainīsim un neizdzēsīsim nepareizas personas datus.

Sūdzības un Datu aizsardzības pārvalde
Priecāsimies jums palīdzēt arī, ja jums ir sūdzības par jūsu personas datu apstrādi. Ja jums ir jautājumi vai sūdzības, nosūtiet e-pastu uz: privacyoffice@otravo.com
Atbildi saņemsiet mēneša laikā pēc e-pasta saņemšanas.
Saskaņā ar privātuma normatīvajiem aktiem, jums ir tiesības iesniegt sūdzību Personu datu aizsardzības iestādei saistībā ar jūsu personas datu apstrādi. Saistībā ar šo, sazinieties ar Personas datu aizsardzības iestādi.

Šī privātuma un sīkdatņu paziņojuma izmaiņas
Mēs paturam tiesības mainīt šo privātuma un sīkdatņu paziņojumu. Izmaiņas tiks publicētas šajā tīmekļa vietnē. Ieteicams regulāri iepazīties ar šo privātuma un sīkdatņu paziņojumu, lai jūs būtu informēts par šīm izmaiņām.

Kontaktinformācija
Ja jums ir jautājumi par jūsu privātuma datiem un mūsu privātuma un sīkdatņu paziņojumu, varat tos uzdot, nosūtot e-pastu uz privacyoffice@otravo.com vai nosūtot vēstuli uz:

Otravo B.V.
Suikersilo-West 41
1165 MS Halfweg
Adresāts Privātuma politikas nodaļa

Tālrunis: +37166102320

Nīderlandes Tirdzniecības palātas (KvK) reģistrācijas numurs 34062746
PVN numurs: NL805.691.546.B.01

Informācija par šajā vietnē izmantotajām sīkdatnēm

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas palīdz uzlabot mūsu piedāvātos pakalpojumus.

Rādīt vairāk
Visas sīkdatnes Nepieciešamās sīkdatnes