Wizz Air ieviesa jaunu tarifu: ko tas piedāvā pasažieriem

Budžeta aviokompānija Wizz Air ir ieviesusi jaunu tarifu Wizz Smart un tagad piedāvā pasažieriem četru tarifu klāstu.

Wizz Smart seko vislētākajam tarifam Basic, kurš ietver tikai nelielu rokas bagāžu ar izmēriem līdz 40x30x20 cm un svaru līdz 10 kg.

Atšķirībā no Basic tarifa, Wizz Smart ļauj uzņemt uz kuģa papildus mazai rokas bagāžai arī ritenīšu koferi vai citu somu ar izmēriem līdz 55x40x23 cm un svaru līdz 10 kg. Tas arī ietver prioritāro iekāpšanu, bezmaksas standarta vietas izvēli un iespēju reģistrēties lidojumam 30 dienas pirms izlidošanas.

Tiek pieņemts, ka šāds pakalpojumu komplekts ir lētāks, nekā tos iegādāties papildus pie Basic tarifa. Tomēr Wizz Air piemēro dinamisku cenu noteikšanu pakalpojumiem. Tāpēc pirms biļešu iegādes jāpārbauda, vai nav lētāk iegādāties nepieciešamos pakalpojumus pie Basic tarifa, nevis pirkt visu vienā paketē.

Šobrīd Wizz Air pārdod biļetes vēl divos tarifos. Wizz Go ietver nelielu rokas bagāžu, standarta vietas izvēli un 20 kg bagāžu. Pirms jaunā tarifa ieviešanas Wizz Go ietvēra vairāk pakalpojumus — lielāku rokas bagāžu, prioritāro reģistrāciju un bezmaksas reģistrāciju lidostā.

Visdārgākais tarifs Wizz Plus ietver lielu un nelielu rokas bagāžu, 32 kg bagāžu, jebkuras vietas izvēli bez papildu maksas, bezmaksas reģistrāciju lidostā, bezmaksas reisu maiņu un iespēju atgriezt biļeti ar līdzekļu iekļaušanu Wizz-kontā.

Komentēt