Wizz Air ievērojami atjaunināja savu abonementu: kas ir mainījies

Lēto lidojumu kompānija Wizz Air ievērojami atjaunināja savu abonementu Wizz Multipass, kas ļauj ceļot reizi mēnesī par fiksētu cenu.

Sākotnējie nosacījumi paredzēja, ka pasažieris var apmaksāt pusgada abonementu starptautiskiem lidojumiem no Polijas vai iekšzemes lidojumiem Itālijā.

Tagad abonementa termiņš ir palielināts līdz 12 mēnešiem, un to valstu sarakstā, kurās darbojas abonements, ir pievienota Albānija. Tāpat pasažieri Itālijā var izvēlēties ne tikai iekšzemes, bet arī starptautiskus lidojumus.

Wizz Air mainījusi ne tikai abonementa darbības nosacījumus, bet arī cenas.

Minimālais pakete Itālijā tagad maksā 64,99 eiro un ļauj veikt vienvirziena lidojumu jebkurā iekšzemes vai starptautiskā maršrutā. Pakete ar aviobiļeti turp un atpakaļ maksā 129,99 eiro.

Polijā abonements maksās 59,99 eiro mēnesī, izvēloties lidojumu tikai vienā virzienā, un 119,99 eiro, izvēloties aviobiļeti turp un atpakaļ.

Albānijā abonements maksā 34,99 eiro mēnesī par biļeti vienā virzienā un 69,99 eiro par biļeti turp un atpakaļ.

Pamata Wizz Multipass abonements ietver tikai nelielu rokas bagāžu ar izmēriem līdz 40x30x20 cm. Pasažieris var iegādāties lielāku rokas bagāžu un reģistrēto bagāžu kā papildu pakalpojumus vai uzreiz abonēt dārgāku abonementu, kas iekļaus vairāk lietu.

Kā darbojas Wizz Air abonements?

Wizz Multipass abonements tiek noformēts uzreiz uz 12 mēnešiem, taču nauda tiks atskaitīta no pasažiera kartes ik mēnesi.

Abonements paredz fiksētu cenu aviobiļetēm izvēlētajā valstī uz gada laiku.

Reizi mēnesī pasažieris varēs izmantot abonementu, lai rezervētu aviobiļeti jebkurā virzienā izvēlētajā valstī:

  • iekšzemes un starptautiski lidojumi no Itālijas,
  • starptautiski lidojumi no Polijas,
  • starptautiski lidojumi no Albānijas.

Aviobiļeti jārezervē vismaz 5 dienas pirms lidojuma. Ja kādā mēnesī pasažieris nespēs lidojumu veikt, no viņa tiks atskaitīta mēneša maksa par abonementu, taču aviobiļete izdegs — tā netiek pārnēsāta uz nākamo mēnesi.

Wizz Air neļauj veikt izmaiņas jau noformētajā biļetē. Lidot varēs tikai tas pasažieris, kurš noformējis abonementu. Aviobiļeti pārnest citam cilvēkam nav iespējams.

Komentēt