Vispārējie nosacījumi

Flysiesta.lv tirdzniecības nosaukums ir Otravo B. V. Flysiesta.lv ir brokeru uzņēmums (ceļojumu aģentūra), kas veic rezervāciju uz jūsu kā klienta / ceļotāja vārda, saistībā ar dažādiem pakalpojumu sniedzējiem. Veicot rezervāciju pie mums, jūs noslēdzat ar mums rezervācijas līgumu, kurš attiecas uz pareizu rezervācijas pasūtījuma noformēšanu starp jums kā klientu / ceļotāju un attiecīgo piegādātāju. Turklāt ar attiecīgo piegādātāju tiek noslēgts līgums, kas attiecas uz rezervētā pakalpojuma (-u) nodrošināšanu. Flysiesta.lv pati nav šī līguma puse. Iesaistītā (-o) pakalpojumu sniedzēja (-u) noteikumi attiecas uz jūsu rezervētajiem pakalpojumiem. Šos nosacījumus varat iegūt pie pakalpojumu sniedzēja (-iem) vai tie tiks nosūtīti pēc pieprasījuma.

Vispārējie nosacījumi
Ja notiek pārsēšanās starp divām lidostām tajā pašā vietā (pārsēšanās starp lidostām), ceļotājs vienmēr ir atbildīgs par pārbraukšanu (transportēšanu) starp šīm lidostām. Aviokompānija neatlīdzina ar šo saistītās izmaksas. Turklāt pats ceļotājs ir atbildīgs par savlaicīgu reģistrēšanos un iekāpšanu (iekāpšanu) uz papildu lidojumu, kas attiecas arī uz jūsu bagāžu. Nosakot grafikā minimālo pārsēšanās laiku, aviosabiedrības, protams, ņem vērā vidējo, nepieciešamo pārsēšanās laiku. Tādējādi tiek ņemti vērā faktori, kas var ietekmēt pārsēšanos, kas attiecas gan uz pasažieriem, gan uz pārvadājamo bagāžu.

Ja esat rezervējis vairākas atsevišķas biļetes un izmaiņu dēļ lidojumi vairs nesavienojas savā starpā, jūs esat atbildīgs par attiecīgo rezervāciju maiņu un/vai atcelšanu. Jūs esat atbildīgs arī par visām ar to saistītajām izmaiņu un/vai atcelšanas izmaksām.

Nav atļauts izmantot tikai atpakaļceļa biļeti. Ja jūs neizmantojat savu turpceļa lidojumu, aviosabiedrība automātiski atcels atgriešanās lidojumu. Jums vienmēr jābrauc tādā lidojumu secībā, kādā tie ir rezervēti. Jūs nevarat iekāpt lidmašīnā pusceļā, lidostā, kurā veicat pārsēšanos.

* Zemo cenu aviokompānija:Aer Lingus, Air Arabia, AirAsia, Air Baltic, airberlin, ArkeFly, Corendon, Easyjet, Eurolot, Fireflyz, Flybe, Flyscoot, Germanwings, Iberia Express, JetAirFly, Jetstar, Norwegian Airlines, Onur Air, Pegasus, Ryanair, Smartwings, Thomas Cook. Aviokompānijas, Thomson, Tiger Airways, Transavia, Tui Fly, Vueling, Wow Air, Wizz Air Hungary Airlines.

* Brīvdienu un līgumreisi:Corendon, de Jong Intra Vakanties, Neckermann, Seat Only un TUI, cita starpā, ar ArkeFly.

Informācija par šajā vietnē izmantotajām sīkdatnēm

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas palīdz uzlabot mūsu piedāvātos pakalpojumus.

Rādīt vairāk
Visas sīkdatnes Nepieciešamās sīkdatnes