Vēl viena aviokompānija Eiropā atļāva darbiniekiem valkāt sporta apavus

Lielākā Nīderlandes aviokompānija KLM atļāva saviem darbiniekiem valkāt sporta apavus ar formastērpu. Jaunais noteikums stājas spēkā no 6. maija.

Šo lēmumu KLM pieņēma pēc tam, kad pagājušā gada pilotprojekts parādīja — sporta apavu nēsāšana darba laikā vietā par standarta kurpēm uzlabo darbinieku pašsajūtu.

Saskaņā ar jaunajiem noteikumiem, Nīderlandes aviokompānijas darbinieki varēs nēsāt standarta formastērpa apavus vai sporta apavus.

Ja izvēlas sporta apavus, KLM piedāvā divas iespējas: darbinieks var valkāt savus sporta apavus, bet tiei jāatbilst noteiktam stilam, vai arī iegādāties īpaši KLM izstrādāto sporta apavu versiju no nīderlandiešu zīmola Filling Pieces. Pieejami melni un zili sporta apavi ar baltu zoli.

2021 gadā sporta apavi kļuva par vienu no stjuartes uniformas elementiem Ukrainas aviokompānijā SkyUp. Tomēr aviosabiedrība nepasūtīja īpašu apavu versiju, bet izvēlējās standarta modeli no Nike.

2022 gadā Vācijas lēto reisu aviokompānija Eurowings atļāva stjuartēm nēsāt kedas. Stjuarti saņēma īpašu apavu versiju ar aviokompānijas nosaukumu uz valodas, un tos drīkstēja valkāt tikai reizi nedēļā tā dēvētajā Sneaker Flydays — sporta apavu dienā

Komentēt