Reģistrācija Ryanair lidojumam tiešsaistē

Ryanair ir budžeta aviokompānija, kas piemēro īpašus reģistrācijas noteikumus. Svarīgi tos ievērot, pretējā gadījumā pasažieriem nāksies maksāt papildus maksas, kas palielinās lidojuma izmaksas.

Reģistrācija Ryanair lidojumam tiešsaistē

Ryanair lidojuma reģistrācija tiešsaistē tiek veikta internetā, izmantojot aviokompānijas mājaslapu vai Ryanair mobilās lietotnes. Šāda veida reģistrācija ir bezmaksas.

Lai reģistrētos tiešsaistē, nepieciešams ielogoties savā kontā, izvēlēties nepieciešamo rezervāciju un sekot sistēmas norādījumiem. Pirms reģistrācijas sākšanas paņemiet savu pasi. Jums būs nepieciešama informācija no dokumenta, lai reģistrētos lidojumam.

Ryanair tiešsaistes reģistrācija atveras 60 dienas pirms izlidošanas pasažieriem, kas iepriekš rezervējuši vietu lidmašīnā.

Ja jūs neesat izvēlējies vietu, tiešsaistes reģistrācija sākas 24 stundas pirms izlidošanas. Jūs varat par maksu izvēlēties brīvas vietas vai nemaksāt — tad sistēma jūs ievietos nejauši.

Tiešsaistes reģistrācija visiem pasažieriem beidzas 2 stundas pirms izlidošanas.

Pēc tiešsaistes reģistrācijas veikšanas obligāti saglabājiet elektronisko versiju iekāpšanas kartes vai izdrukājiet to. Ja jūs nevarēsiet uzrādīt elektronisko versiju iekāpšanas kartes, par tās izdruku lidostā tiks iekasēti 20 eiro.

Ja lidojat ar bagāžu, lidostā jādodas pie reģistrācijas letes un jānodod bagāža. Tādējādi reģistrācijas letes darbiniekam jāparāda elektroniskā vai papīra versija iekāpšanas kartes.

Reģistrācija Ryanair lidojumam lidostā

Reģistrācija lidojumam lidostā sākas 2 stundas pirms izlidošanas un beidzas 40 minūtes pirms izlidošanas.

Ryanair reģistrācijas pakalpojums lidostā ir maksas pakalpojums. Tā cena ir 55 eiro par vienu pasažieri. Lidojumiem no Spānijas tiek piemērota cita cena — 35 eiro par pasažieri.

Reģistrācija lidostā pēc noklusējuma ir iekļauta tikai Plus un Flexi Plus tarifos.

Komentēt