Lufthansa aviokompānija

Lufthansa aviokompānija ir viena no lielākajām pasaulē un lielākā Eiropā. Uzņēmuma vēsture sākās tālajā 1926. gadā, kad tās flote jau sastāvēja no vairāk nekā simts lidmašīnām, kas veica lidojumus daudzos maršrutos, ieskaitot transatlantiskos. Pašlaik uzņēmums ir pelnīti atzīts par vienu no labākajiem pasaules pārvadātājiem, kas nosaka kvalitātes standartus aviopārvadājumu pakalpojumu sniegšanā. Tas viss noved pie tā, ka “Deutsche Lufthansa AG” aviobiļetes ir ļoti pieprasītas starp pasažieriem.

Maršrutu tīkls

Aviokompānijas tīkls ir plašs, tā veic gan iekšzemes regulāros reisus, gan uztur savienojumu ar visiem kontinentiem, izņemot Austrāliju, un lielākajām pasaules lidostām. “Deutsche Lufthansa AG” pasažieru lidmašīnas veic lidojumus uz visām bijušās Padomju Savienības republikām, izņemot Kirgizstānu un Tadžikistānu. Pašlaik aviokompānija veic regulārus gaisa reisus Rīgas starptautiskā lidosta.

Lidmašīnu parks

“Deutsche Lufthansa AG” aviācijas parks ir viens no lielākajiem pasaulē, tajā ir vairāk nekā 300 lidaparāti. Aviācijas tehnikas pamatu veido dažādi Airbus un Boeing lidmašīnu modeļi, un uzņēmumam ir ilgtermiņa pasūtījumi vairāk nekā 100 jauniem lidaparātiem. Tajā pašā laikā uzņēmums rūpējas par savas aviācijas flotes uzturēšanu lieliskā tehniskā stāvoklī. Visa tehnika pilnībā atbilst visiem starptautiskajiem standartiem un tiek ekspluatēta augsti kvalificētu lidojuma un tehniskā personāla uzraudzībā.

Bagāžas pārvadāšanas noteikumi un nosacījumi

Pirmās un biznesa klases pasažieriem ir tiesības pārvadāt divas rokas bagāžas vienības, savukārt ekonomiskās klases pasažieriem ir paredzēta tikai viena šāda vieta. Vienas vietas svars nedrīkst pārsniegt 8 kg, un tās izmēri ir 554023 cm. Bezmaksas bagāžas pārvadāšanas norma ir: ekonomiskajai klasei viena vieta ar svaru līdz 23 kg, bet pirmajai un biznesa klasei – attiecīgi 2 un 3 vietas ar svaru līdz 32 kg. Tajā pašā laikā reisos uz Āfrikas, Latīņamerikas un Japānas valstīm bezmaksas bagāžas pārvadāšanas normas atšķiras uz augšu.

Drošība

“Deutsche Lufthansa AG” lidmašīnu drošība ir nodrošināta augstākajā līmenī, ne tikai ar aviācijas tehnikas augsto uzticamību un apkalpes sagatavotību, bet arī ar modernām terorisma apkarošanas sistēmām.

Punktualitāte

Punktualitāte un Vācija ir sinonīmi, un tas pilnībā attiecas arī uz “Deutsche Lufthansa AG”. Aviokompānijas vainas dēļ kavējumi principā nenotiek, viss ir organizēts augstākajā līmenī. Tajā pašā laikā laikapstākļu apstākļu vai neparedzētu apstākļu dēļ radušos aizkavējumos darbinieki izrāda maksimālu rūpību pret pasažieriem.

Bonusa programmas

“Deutsche Lufthansa AG” piedāvā saviem klientiem kļūt par Miles&More bonusa programmas dalībniekiem. Dalība šajā programmā nodrošina iespēju krāt lidojumos pavadītās jūdzes, kuras vēlāk var apmainīt pret atlaides, pērkot “Deutsche Lufthansa AG” aviobiļetes. Sasniedzot noteiktu jūdžu skaitu, jums arī ir tiesības pārvadāt papildus bezmaksas bagāžas vienības.

Komentēt