Lēto lidojumu kompānija flydubai uzsāks reisus uz Lietuvu, Latviju un Igauniju no Dubajas

2024 gadā lēto lidojumu kompānija flydubai uzsāks tiešos reisus no Dubajas uz Lietuvu, Latviju un Igauniju, kļūstot par pirmo aviopārvadātāju no AAE Baltijas valstu tirgū. 11 oktobrī flydubai veiks lidojumu no Dubajas uz Rīgu, bet 12. oktobrī atklās reisus Dubaja-Viļņa un Dubaja-Tallina. Visiem trim jaunajiem maršrutiem lidojumu biežums būs trīs reizes nedēļā.
Dubajas lēto lidojumu kompānija paziņoja, ka Baltijas valstu maršrutiem izmantos savus jaunākos lidaparātus ar gultas-krēsliem biznesa klasē. Lai gan aviokompānija neprecizē lidmašīnas tipu, tiek runāts par Boeing 737 MAX.

Minimālās paziņotās cenas ekonomiskajai klasei:

  • Rīga-Dubaja-Rīga: 380 eiro
  • Viļņa-Dubaja-Viļņa: 380 eiro
  • Tallina-Dubaja-Tallina: 490 eiro

Lidojumi no Baltijas valstīm Dubajā tiks apkalpoti 3. terminālā, kurā strādā arī viņu partneris Emirates. Papildus tiešajiem lidojumiem uz Dubaju no Rīgas, Viļņas un Tallinas, flydubai piedāvā arī garantētas pārsēšanās uz citām pilsētām savā un Emirates maršrutu tīklā.

Maršrutos Rīga-Dubaja un Viļņa-Dubaja konkurenci flydubai radīs aviokompānija airBaltic. Vienlaikus uz Tallina-Dubaja līnijas dubajiešu lēto lidojumu operators būs vienīgais operators.

 

Komentēt