Vasaras atvaļinājums 2020

Vai esat gatavi VASARAI?

Sākt plānot un kalt plānus jau tagad ir lieliska ideja! Tagad kā nekad iepriekš – ir vērts iegādāties ceļojuma biļetes vasarai, jo cenas ir zemākas nekā parasti. Vai jau apdomājāties, kādu atvaļinājumu Jūs vēlētos? Eiropā? Izpētīt Spāniju, Portugāli, Grieķijas ieliņas un baudīt atpūtu brīnišķīgās pludmalēs? Bet varbūt šoreiz nedaudz tālāk? Taizeme, Amerika vai varbūt Karību reģions? Flysiesta.lv komanda Jums sagatavojusi vasarīgu ceļojumu piedāvājumus. Lidojiet turp, kurp alkst sirds!

Lētas biļetes 2020. gada vasarīgajiem galamērķiem

Skolēnu vasaras brīvlaiks

no 2020. gada 1. jūnija līdz 31. augustam.

Skandināvija

Stokholma

27.08 - 31.08

no

226 EUR

Kopenhāgena

23.08 - 23.08

no

271 EUR

Oslo

28.08 - 31.08

no

117 EUR

Apvienotā Karaliste

Londona

22.08 - 26.08

no

194 EUR

Ukraina

Kijeva

28.08 - 28.08

no

483 EUR

Vācija

Frankfurte

31.08 - 31.08

no

231 EUR

Berlīne

28.08 - 30.08

no

124 EUR

Hamburg

23.08 - 26.08

no

172 EUR

Itālija

Milāna

28.08 - 30.08

no

193 EUR

Roma

23.08 - 26.08

no

310 EUR

Tuvie Austrumi

Dubai

26.08 - 30.08

no

513 EUR

Abū Dabī

24.08 - 30.08

no

513 EUR

Citi

Malta

27.08 - 28.08

no

509 EUR

Vasaras atvaļinājums 2020

2020. gada vasaras atvaļinājums nav aiz kalniem, vai esat tam gatavi?

Atlicis pavisam maz laika līdz brīdim, kad varēsim baudīt sauli, karstu laiku un zeltainas pludmales. Domājat par to, kā pavadīt vasaras atvaļinājumu? Ar ģimeni, draugiem vai vienatnē atpūsties no rutīnas. Jūs domājat par to, kur pavadīsiet savu 2020. gada vasaras atvaļinājumu? Ir viegli atpūsties vasaras atvaļinājumā, taču to izplānot var būt visai sarežģīti. Ikvienam cilvēkam ir savas vajadzības un vēlmes. Tētis labprātāk pavada visu dienu pludmales krēslā jaukā Grieķijas pludmalē, mamma labprātāk atpūšas nometnes vietā, bet bērniem tas it nemaz nerūp, līdz neliec viņiem iekāpt automobilī un braukt 15 stundas. Tad jūsu ģimene izlemj izvēlēties lidojumu. Jums atliek vien izvēlēties savu vasaras atvaļinājuma galamērķi. To varat izdarīt jau tagad, jo šobrīd cenas ir zemākas nekā parasti. Dalāmies ar jums ar vislabāko vasaras atvaļinājuma vietu idejām.

Kāpēc vērts rezervēt biļetes jau tagad?

Vasara var šķist vēl tālu, taču laiks skrien. Skolu vasaras brīvlaiku datumi jau ir zināmi. Jūs meklējat lielisku vasaras atvaļinājumu Barselonā, Spānijā, Itālijā, Portugālē vai Turcijā? Tādā gadījumā labāk pasūtiet lētās lidmašīnas biļetes pēc iespējas agrāk un izmantojiet daudzās agrīnā pasūtījuma priekšrocības. Lēto aviosabiedrību, piemēram, “Wizzair” un “Ryanair”, lidojumu grafiki jau ir zināmi. Nav būtiski, vai izlidosiet no Rīgas. Vienmēr atradīsiet lidojumus, kas atbilst jūsu ceļojuma vajadzībām. 

Vasaras atvaļinājumu vērts plānot jau tagad, jo:

  • Ir lētas lidmašīnas biļetes
  • Jutīsieties mierīgāk, jo būsiet laikus izplānojuši vasaras atvaļinājumu
  • Varat izvēlēties no lieliskiem vasarīgiem piedāvājumiem
  • Iepriekš rezervējot viesnīcu vai automobili, varat ietaupīt

Kur lidosiet šajā 2020. gada atvaļinājumā?

Vai esat Eiropas entuziasts? Tad jums vienmēr būs piemērotas šīs vietas – Spānija, Itālija, Portugāle, Turcija vai Grieķija. Vidusjūras tuvumā tiešām atradīsiet visas brīnišķīga vasaras atvaļinājuma sastāvdaļas! Neilgs lidojums, patīkama temperatūra, daudzveidīga daba un gardi Vidusjūras reģiona ēdieni ir iemesls, kāpēc pavadīt vasaras atvaļinājumu kādā no šīm valstīm. Vai jums labāk patīk ceļot uz kādu tālu vietu? Varbūt jums patīk Āzijā – tropiskas temperatūras un īpašas kultūras? Vai varbūt jūs apbur tūrisma izbraucieni pa Taizemi, Malaiziju, Šrilanku vai Vjetnamu? Taču vienlaikus varat izvēlēties arī mierīgu atpūtu pludmalē Bali? Vai varbūt alkstat paviesoties ASV? Ir daudz ceļojumu piedāvājumu atvaļinājuma pavadīšanai ASV. Nomājiet automobili vasaras atvaļinājuma laikā un atklājiet brīnišķīgas ainavas un iespaidīgas pilsētas, piemēram, Sanfrancisko, Čikāgu vai Ņujorku. Atpūtai piedāvājam arī braucienu ar gondolu Venēcijā. Brīnišķīgā kultūra jums liks justies kā filmā. Varbūt tomēr vēlaties iepazīties ar daudzveidīgām kultūras ierašām? Apdomājiet, vai nevēlaties pavadīt atvaļinājumu Meksikā vai Kubā. Vai vēlaties tikai sauli, jūru un pludmali? Sakravājiet koferus, izvēlieties galamērķi un dodieties lieliskā un piedzīvojumiem bagātā ceļojumā.

Informācija par šajā vietnē izmantotajām sīkdatnēm

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas palīdz uzlabot mūsu piedāvātos pakalpojumus.

Rādīt vairāk
Visas sīkdatnes Nepieciešamās sīkdatnes