airplane shadow

Let's make it fly again...

Vai jau drīkst lidot?

Koronavīruss ir izplatījies visā pasaulē un ietekmējis ikkatru ceļotāju. Diemžēl, bet viss vēl nav beidzies, taču tūrisma industrija gatavojas darbības atjaunošanai. Robežas atkal tiek atvērtas, arī gaisa līnijas pamazām atjauno (pielāgotu) lidojumu sarakstu. Lielākais jautājums – vai jau varam lidot? Šajā lapā mēs Jūs informēsim par to, kuras gaisa līniju sabiedrības atjaunos savus lidojumus un uz kuriem galamērķiem dosies.

Vēlaties īstenot visus pagājušā laikaposma sapņus? Pasūtiet lidojumu uz savu sapņu vietu jau tagad un padalieties ar fotogrāfijām no tās vietnē Facebook, atzīmējiet mūs @flysiesta.lv un izmantojiet  #letsmakeitflyagain.

Virzieni, kas ir droši ceļošanai

Svarīga informācija, pasūtot lidojumu

Ļoti iespējams, ka vēl nav nav atļauts apmeklēt savas iemīļotās vai sapņu ceļojuma vietas, jo vēj joprojām nākas saskarties ar daudziem ierobežojumiem, kas saistīti ar iebraukšanu citās valstīs. Negatīvs ceļojuma ieteikums vai aizliegums iebraukt valstī nav atkarīgs no tā, vai lidojums tiek veikts, vai nē. Tādēļ Jūs pats esat atbildīgs par to. Protams, mēs vēlamies Jums palīdzēt, uzzināt maksimāli daudz informācijas par to Jaunākās informācijas apskatu par esošo situāciju katrā valstī šajā lapā atradīsiet šeit.

Protams, ka no šī brīža ikkatrā gaisa līniju rīkotā lidojumā tiek pielietoti citādāki veselības un drošības līdzekļi nekā ierasts, bet tas viss tādēļ, lai Jūs varētu atpūsties droši un veselīgi. Pārbaudiet katru gaisa līniju, lai zinātu, kādus līdzekļus jāpielieto. Vēlaties pasūtīt uzreiz vai atcerējāties, ka gaisa līnijas mēdz piešķirt elastīgus nosacījumus? Pārskatiet.

Informācija par šajā vietnē izmantotajām sīkdatnēm

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas palīdz uzlabot mūsu piedāvātos pakalpojumus.

Rādīt vairāk
Visas sīkdatnes Nepieciešamās sīkdatnes