Never stop dreaming...

Let’s make it fly again soon!

Koronavīrusa situācija ir satricinājusi ceļotājus, taču – nepārstājiet sapņot par lieliskiem ceļojumiem! Ir tik daudz ceļojumu vietu, kas Jūs gaida… 💪💛 #letsmakeitflysoon

Greznā Dubaija

Visticamāk, esat dzirdējuši par neparasti skaisto Dubaijas horizonta skatu? Izbaudiet vislabākos restorānus, kopā ar bērniem dodieties uz pasaules mēroga izklaides objektiem un atklājiet noslēpumaino tuksnesi! Vai tas izklausās vilinoši? Tad Jums ir jāapmeklē Dubaija!

Apmeklējiet Spāniju

Spānija piedāvā sauli, jūru, pludmali un īpašas pilsētas. Ēdiet tapas Barselonā, lidojiet uz galvaspilsētu Madridi vai paviesojieties mazāk zināmās pilsētās. Varat arī izvēlēties saulainās salas, piemēram, Ibizu vai Maljorku. Mēs sniedzam vislabākos ceļojumu ieteikumus.

Lidojumi uz Grieķija

Lēti lidojumi uz Grieķija tikai Flysiesta.lv! Ja meklējat ceļojumu uz Grieķija, tad esat nokļuvuši īstajā vietā. Unikālā Flysiesta.lv meklēšanas sistēma jums palīdzēs atrast vislabākos piedāvājumus lidojumiem no Rīgas lidostas uz Grieķija. Jūs varat arī izvēlēties jebkuru citu izlidošanas lidostu.

💡 Dalieties ar saviem ceļojumu pierakstiem ar visu pasauli!

Kad atkal varēsim ceļot… kā tas izskatītos? Varbūt sapņojat par pirmo ceļojuma galamērķi, ko jūs vēlētos apmeklēt. Ar ko jūs ceļotu kopā un ko noteikti ieliktu savā koferī? Mēs izveidojām sarakstu “Mani ceļojumu pieraksti”, ar kuru varat dalīties savā vai Facebook storijā. Ir visai jauki dalīties ar pasauli tajā, kas jums patīk, vai ne? Pamēģiniet un atveriet Facebook, lai uzreiz sāktu aizpildīt savus ceļojumu pierakstus.

🤔 Kā man dalīties ar “Maniem ceļojumu pierakstiem”?

Apmeklējiet mūsu vai Facebook lapu un meklējiet mūsu storijus “Mani ceļojumu pieraksti”. Nesatraucieties par jautājumiem: tie jau ir pieejami! Vienīgais, kas jums jāizdara, – jāaizpilda tukšās vietas, atzīmējot savu ceļabiedru un izvēloties mīļāko ceļojuma galamērķi. Padariet šo ierakstu tik jautru, cik vēlaties, pievienojot GIF. Tas arī viss. Pabeigts? Dalieties ar savu storiju ar visu pasauli.

 

Tikai neaizmirstiet:

  • Atzīmējiet 3 draugus, kurus aicināt aizpildīt “Manus ceļojumu pierakstus”. Neizmirstiet viņus atzīmēt!
  • Neaizmirstiet atzīmēt @flysiesta.lv un izmantojiet tēmturi #letsmakeitflysoon, lai jūsu saraksts tiktu atkārtoti izmantots mūsu storijos!
  • Ja jūsu Facebook vai konts ir privāts, neaizmirstiet iestatīt ierakstu kā publisku, lai ar jūsu piezīmēm varētu dalīties atkārtoti.

Apskatiet 10 visvairāk apmeklētās valstis, kuras atlasījuši “Lonely Planet”!

Ceļojam uz Meksiku?

Vai Meksika šogad ir Jūsu vasaras galamērķis? Ja Jums patīk saule, jūra, pludmales un garšīgs ēdiens, tad tieši Jums ir jāapmeklē Meksika vai Kankuna. Aplūkojiet iespaidīgos maiju civilizācijas gruvešus, baudiet kokteili kādā no brīnišķīgajām pludmalēm un priecājieties par meksikāņu viesmīlību.

Paradīzes nostūrītis – Bali

Bali sala ir izslavēta ar fantastiskām sērfošanai piemērotām pludmalēm, gardiem ēdieniem, īpašiem tempļiem un elpu aizraujošiem rīsu laukiem. Paviesojieties jogas nodarbībā, piesakieties sērfinga nometnei vai atklājiet salu ar motorolleru. Vietējie iedzīvotāji ir ļoti viesmīlīgi, tāpēc šeit visi jutīsies kā mājās!

Ceļojumu idejas Kubā

Salsas mūzika, krāsainas mājas, rums, cigāri, veclaicīgi automobiļi: Kuba ir pavisam citāda pasaule, kas gatava Jūs pārsteigt! Šo īpašo valsti patiešām ir vērts apmeklēt. Viesojieties skaistajā un ar brīnišķīgu atmosfēru apveltītajā Havanā, uzziniet vairāk par Kubas vēsturi Trinidadā vai atslābinieties kādā no lieliskajām pludmalēm.

Ēdiens, kafija, dizains un automobiļi... Itālija!

Vai iztēlojaties brīnišķīgu ceļojumu pilsētā vai saulainu atvaļinājumu pludmalē? Tad ierakstiet Itāliju savā ceļojumu sarakstā, jo tur ir viss! Baudiet nedēļas nogali Romā un savām acīm apskatiet Trevi strūklaku. Paviesojieties Neapolē un nogaršojiet visgaršīgākās picas. Vai varbūt Jums piedāvāt atvaļinājumu Sicīlijā? Flysiesta.lv komanda iesaka!

Īpašā Maroka

Marokā iepazīsiet īpašu kultūru, dosieties uz tuksnesi, sēžot kamieļa mugurā, kā arī atklāsiet Atlasa kalnus. Vēlaties baudīt daudzpusīgu atvaļinājumu un atklāt arābu maģiju? Tad Maroka neapšaubāmi ir Jūsu nākamais galamērķis! Marokas ideāls galamērķis ceļotājiem, kas ziemā sailgojušies pēc siltuma, bet arī karstais punkts vēstures un ūdens izpriecu cienītājiem.

Amerikāņu sapnis

Vai vēlaties, lai piepildās Jūsu amerikāņu sapnis? Izdarām to! Plašas teritorijas un lielas pilsētas, iespaidīgi ezeri, nacionālo parku un paradīzes pludmaļu bagātība. ASV ir tas viss! Nomājiet automobili un dodieties ceļojumā pa Floridu, apciemojiet Ņujorku vai atklājiet pilsētu, kas nekad neguļ, – Lasvegasu. Lēti lidojumi uz ASV Mazās Aizjūras Salas tikai Flysiesta.lv! Ja meklējat ceļojumu uz ASV Mazās Aizjūras Salas...

Informācija par šajā vietnē izmantotajām sīkdatnēm

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas palīdz uzlabot mūsu piedāvātos pakalpojumus.

Rādīt vairāk
Visas sīkdatnes Nepieciešamās sīkdatnes