Rezervējiet lētas aviobiļetes tiešsaistē 24 stundas dienā 7 dienas nedēļā tīmekļvietnē Tripmonster.com. Ievadiet savas preferences, meklējiet uz salīdziniet aviolīnijas. Izvēlieties vēlamo lidojumu un droši rezervējiet biļeti tikai dažos soļos.

 Svarīgi Personai, kura veic rezervēšanu (galvenais rezervētājs), jābūt sasniegušai 18 gadu vecumu. Ja ceļotājus, kas jaunāki par 16 gadiem, nepavada pieaugušais, viņi iepriekš var pieprasīt palīdzību. Dažas aviolīnijas (citu starpā Ryanair) pasažieriem, kas jaunāki par 16 gadiem, neļauj ceļot vieniem. Lai iegūtu plašāku informāciju par nepilngadīgajiem bez pavadoņa, sazinieties ar mums vai tieši ar aviolīniju.

Rezervējiet savu biļeti pie mums tikai dažos soļos.

Meklēt

Meklēšanas lodziņu atradīsit sākumlapā. Tā noklusējums ir izlidošana no Londonas, piemēram, kad izvēlaties savu galamērķi, ceļojuma datumus, ievadiet cilvēku skaitu un klikšķiniet uz “Meklēt”. Ka vēlaties izlidot no lidostas, kas nav Londonā, viegli varat to koriģēt meklēšanas lodziņā. Jūs varat izvēlēties arī vienvirziena ceļojumu turp un atpakaļ reisa vietā.

Jūs redzēsit gaidīšanas ekrānu. Jūsu meklēšana tiek apstrādāta un uzreiz tiks pārbaudīta lidojumu pieejamība.

Rezultātu lapā jūs redzēsit lidojumus, kas pieejami jūsu ceļojuma datumiem un maršrutam, ar tajā laika piemērojamo tarifu. Tarifi ietver lidostas nodevas, izņemot jebkādas bagāžas maksas. Par katru lidojumu ir norādīts, vai tarifā ir iekļauta bagāža. Augšā labajā pusē varat pievienot papildu filtrus/atlases, lai veiktu vislabāko izvēli savam ceļojumam. Atlasiet izvēlēto lidojumu turp un pēc tam lidojumu atpakaļ (ja esat izvēlējiet lidojumu atpakaļ). Ja klikšķināsit uz bultas blakus lidojumam, redzēsit visu lidojumu grafiku.

Turpiniet ar personas dati. Tagad jūs esat ekrānā, kur varat ievadīt savus personas datus. Vispirms ievadiet pasažiera(-u) informāciju. Ņemiet vērā, ka vārdiem un uzvārdiem jābūt precīzi tādiem pašiem kā pasē! Vairumā gadījumu galvenā kontaktpersona ir viens no pasažieriem. Tomēr ir iespējams, ka galvenais rezervētājs ir kāds, kurš nav pasažieris(-i). Šādā gadījumā jums jāatlasa “galvenais rezervētājs neceļo”.

Turpiniet ar somas un sēdvietas. Šeit savai rezervācijai varat pievienot papildu bagāžu un vēlamās sēdvietas. Ja to nav iespējams rezervēt tiešsaistē, pēc rezervēšanas pabeigšanas vienmēr varat doties uz My Trips un pieprasīt, lai mēs to pievienojam jūsu rezervācijai. Ņemiet vērā, ka papildu aviolīnijas cenām tiks iekasēta administrēšanas maksa, ja vien neesat nopircis īpašos pakalpojumus.

Pēc tam varat atlasīt Galvenie Naudas atmaksas nosacījumi un Uzlabotie naudas atmaksas nosacījumi, kā vēlaties.

Savam un ceļojuma optimālam segumam varat atlasīt arī pakalpojumu paku, kas jums ir vispiemērotākā, un citas papildiespējas, piemAizsardzība pret atcelšanu** vai Aizsardzība pret atcelšanu plusēram:

Nākamajā lapā atradīsit jūsu ceļojuma kopsavilkumu. Pārbaudiet visus vārdus, uzvārdus un informāciju. Tas ir ārkārtīgi svarīgi. Kad visu esat pārbaudījis un viss šķiet ir pareizi, pārejiet pie maksājuma.

Ievadiet maksājuma informāciju un piekrītiet turpmāk iekļautajiem noteikumiem. Kad jūsu maksājums būs apstrādāts, saņemsit e-pasta vēstuli ar jūsu lidojuma rezervāciju. Ņemiet vērā, ka tas ir tikai rezervācijas apstiprinājums, nevis jūsu e-biļete. Jūs saņemsit savas elektroniskās biļetes 72 stundu laikā, tiklīdz jūsu biļetes būs izdotas.


Vai tas jums palīdzēja?

Saistīti jautājumi

Kāda ir rezervācijas maksa? Kādas sēdvietas varu izvēlēties, veicot biļešu p … Kas ir “codeshare” lidojums?

Pašreizējā ceļojuma informācija

Vairāk informācijas par Jūsu pašreizējo ceļojumu

Informācija par šajā vietnē izmantotajām sīkdatnēm

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas palīdz uzlabot mūsu piedāvātos pakalpojumus.

Rādīt vairāk
Visas sīkdatnes Nepieciešamās sīkdatnes