Kad pasūtāt lidojuma biļetes, lielākā daļa aviosabiedrību jums sniedz iespēju par papildu maksu izvēlēties sēdvietu lidmašīnā. Tas ir īpaši ērti, jo varat izvēlēties sēdēt blakus savam ceļabiedram vai sēdēt tieši pie loga, vai arī blakus ejai. Tā kā katrai aviosabiedrībai ir sava sēdvietu karte un katra aviosabiedrība piemēro papildu maksu citādi, mēs izmantojam turpinājumā norādīto vietu izvēles modeli.

Sēdvietu izvēlēšanās piemērs

Vieta blakus avārijas izejai (papildu vieta kājām)

Iegādājoties biļetes mūsu interneta vietnē, ievērosiet, ka dažas aviosabiedrības piedāvā izvēlēties sēdvietu blakus avārijas izejai. Šīs vietas ir atzīmētas oranžā krāsā, un pie tām bieži ir papildu vieta kājām. Šo vietu var izvēlēties ikviens pasažieris, kuram nav medicīnisko indikāciju vai kas nav stāvoklī.

Vēlamā ekonomiskā sēdvieta (sēdvieta lidmašīnas priekšpusē)

Vēlamās ekonomiskās sēdvietas parasti atrodas lidmašīnas priekšpusē. Tām ir tādi paši nosacījumi kā standarta ekonomiskajām sēdvietām, un tās ir atzīmētas zilā krāsā.

Standarta ekonomiskā sēdvieta

Šīs sēdvietas parasti atrodas aiz vēlamajām ekonomiskajām sēdvietām, un tās ir standarta ekonomiskās sēdvietas.

Nepieejamās sēdvietas ir atzīmētas ar X

Ja sēdvietu kartē redzat sēdvietu, kas atzīmēta ar X zīmi, tas nozīmē, ka diemžēl šo sēdvietu nevarat izvēlēties.

Pievērsiet uzmanību! Var gadīties, ka noteiktiem maršrutiem aviosabiedrības nepiedāvā izvēlēties sēdvietas. Vietu skaits var arī mainīties atkarībā no lidmašīnas veida.

Ja sēdvietas pasūtījāt jau pēc lidojuma biļešu iegādes, jūs diemžēl nevarēsiet saņemt atmaksu par sēdvietu izvēli, ja lidojums tiks atcelts.

Vai tas jums palīdzēja?

Saistīti jautājumi

Vai pēc rezervācijas joprojām ir iespējams izman … Kas ir “codeshare” lidojums? Ko nozīmē “kombinēti atsevišķi braucieni”?

Pašreizējā ceļojuma informācija

Vairāk informācijas par Jūsu pašreizējo ceļojumu

Informācija par šajā vietnē izmantotajām sīkdatnēm

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas palīdz uzlabot mūsu piedāvātos pakalpojumus.

Rādīt vairāk
Visas sīkdatnes Nepieciešamās sīkdatnes