Ja savā rezervācijā vēlaties mainīt datumu, maršrutu vai abus, lūdzu, mūsu mājaslapā aizpildiet izmaiņu veidlapu. Lai nomainītu vārdu vai veiktu korekcijas, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas centru. Vairumā gadījumu pilnīgi cita vārda ierakstīšana nekad netiek atļauta.

Vai jūsu lidojums paredzēts tuvāko 24 stundu laikā? Lūdzu, nekavējoties sazinieties ar aviosabiedrību (pa tālruni vai lidostā).

Kad esat pilnībā aizpildījis pieteikumu, 2 dienu laikā jūs no mums saņemsiet paziņojumu par maksu saistībā ar izmaiņu veikšanu un maksājuma saiti, kas būs derīga līdz pulksten 21.00 (no pirmdienas līdz piektdienai) un līdz pulksten 17.00 (sestdienās vai svētdienās). Līdz maksājuma veikšanas un biļetes labošanas brīdim izmaksas var mainīties. Ja neizmantojat maksājuma saiti, izmaiņas jūsu biļetē netiks veiktas.

Lūdzu, ievērojiet, ka, mainot lidojumu, jāmaina arī iegādātie papildu pakalpojumi, piemēram, sēdvietas, bagāža un/vai maltītes.

Vai tas jums palīdzēja?

Saistīti jautājumi

Maksa par papildu pakalpojumu izmaiņām par katru … Esmu veicis nepareizu rezervāciju Vai var mainīt uz biļetes norādīto vārdu?

Pašreizējā ceļojuma informācija

Vairāk informācijas par Jūsu pašreizējo ceļojumu

Informācija par šajā vietnē izmantotajām sīkdatnēm

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas palīdz uzlabot mūsu piedāvātos pakalpojumus.

Rādīt vairāk
Visas sīkdatnes Nepieciešamās sīkdatnes