Tas, vai jums ir tiesības saņemt atmaksu, ja atceļat savu biļeti, ir atkarīgs no atcelšanas iemesla un aviolīnijas un biļetes nosacījumiem. Mēs informēsim jūs par to pēc tam, kad galvenais rezervētājs būs pieprasījis atcelšanu, izmantojot [My Trips]Var arī gadīties, ka aviosabiedrība neveic (daļēju) jūsu aviobiļetes cenas atmaksu un atcelšanas maksa ir 100%. Tā tas ir gadījumā ar, piemēram, zemo cenu aviosabiedrībām, piemēram, Ryanair vai Easyjet.

Ja aviolīnija atļaus atcelt jūsu rezervāciju, mēs iekasēsim € 21 (vai šīs summas ekvivalentu jūsu vietējā valūtā) uz biļeti plus aviolīnijas maksu par atcelšanu. Maksas par pakalpojumu un par papildu pakalpojumiem samaksātā summa netiks atmaksātas.

Tomēr, ja esat nopircis Galvenie Naudas atmaksas nosacījumi un Uzlabotie naudas, jums ir tiesības uz 75% biļetes cenas atmaksāšanu (izņemot rezervācijas maksu, maksu par Aizsardzību pret atcelšanu un citiem produktiem vai papildiespējām), ja jūs atceļat rezervāciju vismaz **24 stundas pirms izlidošanas**. Standarta aizsardzībai pret atcelšanu mēs pieprasām oficiālu medicīnisku apliecību vai miršanas apliecību, lai uzsāktu atmaksāšanu pēc atcelšanas.

Vai tas jums palīdzēja?

Saistīti jautājumi

Vai varu mainīt savu lidojuma datumu vai maršrut … Cik izmaksā lidojuma izmaiņas? Aviosabiedrības veikta lidojuma atcelšana

Pašreizējā ceļojuma informācija

Vairāk informācijas par Jūsu pašreizējo ceļojumu

Informācija par šajā vietnē izmantotajām sīkdatnēm

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas palīdz uzlabot mūsu piedāvātos pakalpojumus.

Rādīt vairāk
Visas sīkdatnes Nepieciešamās sīkdatnes