Veicot rezervāciju, varat redzēt, vai bagāža ir ierēķināta biļetes cenā vai nav. To rāda šie logotipi:

Šis logotips nozīmē, ka reģistrētā bagāža ir ierēķināta šajā biļetē (izmēri un svars var atšķirties atkarībā no aviokompānijas)

Šis logotips nozīmē, ka reģistrētā bagāža nav ierēķināta šajā biļetē (izmēri un svars var atšķirties atkarībā no aviokompānijas)

Ja vēlaties pasūtīt reģistrēto bagāžu (papildu), to varat pievienot lielākajā daļā aviokompāniju rezervācijas procesa laikā. Kad būsiet ievadījis savus personas datus, nonāksiet pie “bagāžas un vietu” rezervācijas darbības. Šeit ir norādīts, vai rokas bagāža ietilpst jūsu biļetē, un kādi ir tās izmēri.
Piezīme: ikvienai aviokompānijai bagāžas izmēri un svars atšķiras. Labajā pusē izvēlēties vēlamo reģistrēto bagāžu (norādītajā bagāžas maksā ietilpst administrēšanas izdevumi).

Tomēr ir tādas aviosabiedrības, kas neļauj rezervācijas laikā pasūtīt papildu reģistrēto bagāžu. “United Airlines”, “American Airlines”, “Air Canada”, “Alitalia” un kopējos lidojumos, piemēram, “Lufthansa”, pasūtīt papildu bagāžu un samaksāt par saviem koferiem var tikai lidostā. Vai vēlaties pievienot reģistrēto bagāžu pēc savas rezervācijas? Protams, tas ir iespējams, izņemot gadījumus, kad lidojat ar kādu no iepriekš nosauktajām aviokompānijām. Vērsieties mūsu klientu apkalpošanas centrā. Mūsu ceļojumu aģenti jums palīdzēs.

Vai tas jums palīdzēja?

Saistīti jautājumi

Cik lielu rokas bagāžu man ir atļauts ienest lid … Bagāžas pievienošana pēc rezervācijas Cik lielu nododamo bagāžu man ir atļauts ņemt lī …

Ceļojuma pašreizējā informācija

Vairāk informācijas par Jūsu pašreizējo ceļojumu

Informācija par šajā vietnē izmantotajām sīkdatnēm

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas palīdz uzlabot mūsu piedāvātos pakalpojumus.

Rādīt vairāk
Visas sīkdatnes Nepieciešamās sīkdatnes