Atcelšanas forma

Ņemot vērā daudzos pieprasījumus, kas saistīti ar vēlmi atcelt vai mainīt lidojumus koronavīrusa dēļ, mūsu atbildes sniegšanas laiks var būt ilgāks nekā ierasts. Atvainojamies par to un sakām paldies par Jūsu sapratni un pacietību. Pašlaik ieviešam papildu modifikācijas un atcelšanas procedūras, kas ir obligātas, tiecoties optimizēt procesus, lai saviem klientiem palīdzību sniegtu nekavējoties.

Pārskatiet šeit biežāk uzdotos jautājumus un jaunāko informāciju par koronavīrusu.

 

Ierastā procedūra (pirms koronvīrusa)

Ja vēlaties atcelt lidojumu, tad persona, kas pasūtīja biļetes, to var izdarīt, aizpildot apakšā esošo formu. Divu darba dienu laikā mēs Jums nosūtīsim e-pasta vēstuli ar visiem lidojuma atcelšanas nosacījumiem. Piezīme: tas ir tikai pieprasījums pasūtījuma atcelšanai. Atcelšana būs veikta pilnībā, kad piekritīsiet ar atcelšanas izdevumiem.

Ja vēlaties arcelt lidojumu, līdz kuram atlikušas mazāk nekā 5 dienas, aizpildiet formu un papildus sazinieties ar mums pa telefonu. Tādējādi varēsim būt pārliecināti, ka Jūsu pasūtījums tiks atcelts laikus. Ja esat iegādājies pakalpojumu „Atcelšanas garantija“ vai „Atcelšanas garantija Plus“, Jūs varat atcelt lidojumu ne vēlāk kā 48 stundas pirms tā. Veiciet šīs darbības, lai mēs apstiprinātu atcelšanu.

Atjaunināts!

Atjaunināts! Vai iegādājāties pakalpojumu „Atcelšanas garantija Plus“ un vēlaties atcelt lidojumu koronavīrusa dēļ? Atcelšanas iemesla lauciņā izvēlieties variantu „Cits“.

Kā tas strādā?

  1. Ievadiet atcelšanas iemeslu.
  2. Norādiet, vai bijāt iegādājies atcelšanas garantiju.
  3. Ievadiet nepieciešamo informāciju un to, kuriem ceļotājiem, kā arī kurai ceļojuma daļai vēlaties piemērot atcelšanu.
  4. Divu darba dienu laikā mēs Jums nosūtīsim e-pasta vēstuli ar atcelšanas nosacījumiem.
  5. Piekrītat izdevumiem? Atbildiet uz vēstuli, un divu darba dienu laikā mēs Jums nosūtīsim vēstuli, kas apstiprinās atcelšanu.
Atkarībā no Jūsu apdrošināšanas nosacījumiem, Jums ir tiesības saņemt kompensāciju no savas apdrošināšanas biedrības. Ievadiet savus datus, un mēs aprēķināsim atcelšanas izdevumus, kā arī informēsim Jūs par tām, nosūtot e-pasta vēstuli. Pēc tam varēsiet no savas apdrošināšanas biedrības pieprasīt lidojuma atcelšanas izmaksas.

 

Informācija par šajā vietnē izmantotajām sīkdatnēm

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas palīdz uzlabot mūsu piedāvātos pakalpojumus.

Rādīt vairāk
Visas sīkdatnes Nepieciešamās sīkdatnes