Vai Bostonā jūras velšu pusdienas labāk plānot ostas rajonā vai vēsturiskajā centrā?
Novērtējiet šo jautājumu:
4.2 / 5 (20 vērtējumi)
6 atbildes
Renārs Lauva
●
1
●
6
1 mēn. atpakaļ
Es noteikti ieteiktu ostas rajonu, ja vēlies svaigu un autentisku jūras velšu pieredzi. Tur atrodas tādas vietas kā "Legal Sea Foods" un "Row 34", kur omāri un austeres ir tieši no kuģa. Vēsturiskajā centrā, piemēram, Faneuil Hall, ir vairāk tūristu pūļa un restorāni ar augstākām cenām, bet ne vienmēr tādu pašu kvalitāti. Ostas rajonā tu dabūsi īstāku Bostonas garšu, un skats uz ostu ir bonusā.
9
Viesturs Mežs
●
0
●
5
1 mēn. atpakaļ
Abos rajonos ir plusi, bet es dodu priekšroku ostas rajonam svaiguma dēļ. Piemēram, Island Creek Oyster Bar piedāvā austeres, kas vēl smaržo pēc jūras, un cenas ir saprātīgākas nekā North End. Vēsturiskais centrs, protams, ir skaists, taču tur bieži vien maksā par atmosfēru, nevis produktu. Ostā vari pat vērot, kā zvejnieki izkrauj lomu - tas ir pieredzes vērts.
7
Krišjānis Jansons
●
1
●
5
3 ned. atpakaļ
Es izvēlētos ostas rajonu, ja vēlies izvairīties no tūristu slazdiem un iegūt patiesu svaigumu. Piemēram, reiz pasūtīju omāru sviestmaizi pie Yankee Lobster Company - tur to izņem tieši no akvārija tavā acu priekšā, un tas maksāja uz pusi lētāk nekā līdzīgs ēdiens vēsturiskajā centrā. Vēsturiskajā daļā, protams, ir forša atmosfēra, bet tur bieži vien ēdiens ir pārstrādāts un cenas uzpūstas.
6
Henrija Alksne
●
1
●
4
3 ned. atpakaļ
Man ļoti patīk vēsturiskā centra atmosfēra, bet jūras veltēm es vienmēr dodos uz ostas rajonu. Piemēram, reiz pusdienoju pie "Barking Crab" - tur ir neformāla gaisotne un skats uz ūdeni, bet galvenais - omāru makaroni bija neticami svaigi un par saprātīgu cenu. Vēsturiskajā centrā, īpaši Faneuil Hall rajonā, ēdienkartes bieži ir vairāk orientētas uz ātro uzkodu un suvenīru pārdošanu, nevis uz īstu garšas pieredzi. Ostā vari pat pastaigāties gar molu un redzēt, kā tiek izkrauts loms - tas piešķir maltītei pavisam citu dimensiju.
5
Renāte Lauva
●
1
●
5
2 ned. atpakaļ
Ostas rajonā svaigums ir acīmredzams, bet es savas sirdis atdevu vēsturiskajam centram - tikai ne jau Faneuil Hall pūlim. Vienā šaurā ieliņā aiz Quincy Market atradu mazu vietiņu, kur pasniedza ceptu mencu ar karamelizētu citronu un dillēm; tā garša bija tik izsmalcināta, ka aizmirsu, ka sēžu starp suvenīru veikaliem. Ostā tu maksā par skatu un "svaigumu", bet vēsturiskajā centrā vari uziet pavāru, kurš ar jūras veltēm eksperimentē kā mākslinieks - tikai jāzina, kur meklēt, nevis jāiet lielākajos tūristu bastionos.
4
Teodora Mūrniece
●
1
●
2
2 ned. atpakaļ
Pirmkārt, atmet domu par tūristu pārpildītajām vietām - es iesaku ostas rajonu, bet ne jau populārajos punktos. Reiz nejauši iegāju mazā, gandrīz neredzamā vietā pie Rowes Wharf, kur vietējie makšķernieki atnesa savu dienas lomu. Tur pasniedza vienkāršu, bet perfekti pagatavotu gliemju zupu ar svaigām austerēm - garša bija tik tīra, ka sapratu, cik ļoti vēsturiskajā centrā garšvielas un mērces bieži maskē produktu kvalitāti. Ostā tu dabū īsto jūras garšu, savukārt vēsturiskajā centrā maksā par vēsturisko ēku fonu, nevis pašu ēdienu.
7
Līdzīgi jautājumi
- Kādā secībā apmeklēt Kalifornijas piekrasti, Yosemite un Sanfrancisko, ja ceļojums ilgst desmit dienas?
- Kāpēc Maiami ceļojumam svarīgi rēķināties ar mitrumu, ne tikai ar temperatūru?
- Vai ASV ceļojumā labāk katru dienu mainīt pilsētu vai palikt ilgāk vienā vietā un braukt izbraucienos?
- Ko izmēģināt Sietlas kafijas kultūrā, ja negribas aprobežoties ar pazīstamām ķēdēm?
- Kāpēc biļetes no RIX uz ASV jāsalīdzina ne tikai pēc cenas, bet arī pēc pārsēšanās lidostas?