Apmaiņas forma

Koronavīrusa dēļ pielāgotās procedūras

Ņemot vērā daudzos pieprasījumus, kas saistīti ar vēlmi atcelt vai mainīt lidojumus koronavīrusa dēļ, mūsu atbildes sniegšanas laiks var būt ilgāks nekā ierasts. Atvainojamies par to un sakām paldies par Jūsu sapratni un pacietību. Pašlaik ieviešam papildu modifikācijas un atcelšanas procedūras, kas ir obligātas, tiecoties optimizēt procesus, lai saviem klientiem palīdzību sniegtu nekavējoties.

Pārskatiet biežāk uzdotos jautājumus un jaunāko informāciju saistībā ar koronavīrusu šeit.

Standarta procedūra (pirms koronavīrusa)  

Ja savā biļetē vēlaties apmainīt datumu vai maršrutu, tad personai, kas to pasūtījusi, ir jāaizpilda zemāk esošo biļešu apmaiņas pieprasījumu. Divu darba dienu laikā mēs Jums nosūtīsim e-pasta vēstuli ar apmaiņas nosacījumiem un norādi apmaksas veikšanai, ja Jūsu lidojuma biļetes nosacījumi ļaus apmainīt datumu un/vai maršrutu.

Piezīme: tas ir tikai apmaiņas pieprasījums, galējās izmaiņas tiks veiktas tad, ja piekritīsiet ar izdevumiem un veiksiet apmaksu caur apmaksas norādi, ko būsim Jums atsūtījuši. Aviobiļešu cena var atšķirties. Kad būsiet no mums saņēmuši norādi uz apmaksu, iesakām veikt apmaksu pēc iespējas ātrāk, lai Jūs būtu drošs, ka cena nemainīsies. Norāde uz apmaksu ir derīga līdz tās dienas plkst. 21.00, kurā to saņēmāt.

Ja vēlaties mainīt lidojumu, līdz kuram atlikušas mazāk nekā 5 dienas, aizpildiet formu un papildus sazinieties ar mums pa telefonu. Tādējādi varēsim būt pārliecināti par to, ka izmaiņas tiks veiktas laikus. Veiciet zemāk norādītās darbības, lai iesniegtu apmaiņas pieprasījumu.

Pievērsiet uzmanību! Vēlaties iesniegt pieprasījumu vārda maiņai vai labošanai? Tad Jums nav jāaizpilda šī forma, bet gan jāsazinās ar mūsu klientu apkalpošanas centru. Izsmeļošu informāciju par vārda maiņu meklējiet šeit.

Informācija par šajā vietnē izmantotajām sīkdatnēm

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas palīdz uzlabot mūsu piedāvātos pakalpojumus.

Rādīt vairāk
Visas sīkdatnes Nepieciešamās sīkdatnes