Lētas aviobiļetes no Rīgas

Jautājums par ārzemju atvaļinājumu daudziem ir liela problēma, jo ceļojumu cenām katru gadu pieaugot. Lielāko daļu ceļojuma izmaksu patērē aviobiļetes, kuras daudziem izmaksā veselu stāvokli. Ko darīt, ja ļoti gribas ceļot biežāk, bet tam nepietiek līdzekļu? Padomi par lētu aviobiļešu iegādi jums palīdzēs!

Meklējiet biļetes īpašos meklētājos


Pirmais, no kā sākt – apmeklēt lētu aviobiļešu meklēšanas vietnes. Tie ir īpaši meklētāji, kas pārlūko visas tīmeklī pieejamās biļetes pēc jūsu norādītajiem parametriem un piedāvā lētāko rezultātu. Tāpēc Aviasales, Skyscanner un citi jums palīdzēs.

Mūsu vietne palīdzēs plānot budžeta pārlidojumu, kas, atšķirībā no citiem meklētājiem, meklē biļetes arī pa lēto aviokompānijām Wizzair, Ryanair, EasyJet un citām, kā arī pati veido maršrutus, savienojot dažādu aviokompāniju reisus, lai ceļotājs varētu lētāk un ātrāk sasniegt galamērķi. Šajā meklētājā ir ērta funkcija – nenoteikts galamērķis («lidot uz jebkuru vietu») un izlidošanas datums («lidot jebkurā laikā»). Tā varat atklāt sev neparastas atpūtas iespējas, ja jums nav konkrētu laika un vietas priekšrocību.

Abonējiet tūroperatoru un aviobiļešu meklētāju jaunumus

Starp citu, abonējot jaunumus no šīm pašām vietnēm, jums arī noderēs – sistēma atradīs lētas lidojumu iespējas un nosūtīs tās jums. Piemēram, jums interesējošā virzienā var parādīties negaidīta atlaide, par kuru bez jaunumu abonēšanas neuzzinātu. Galvenais – paspēt iegādāties.

Abonējot tūroperatorus un aviokompānijas, jūs varēsiet lidot ar “karstajiem” ceļojumiem vai iegādāties biļetes uz čarterreisiem. Čarterreiss bieži izmaksā lētāk, jo tūroperators “vairumā” izpērk visas vietas lidmašīnā. Čarterreisu biļetes parādās dažas dienas pirms izlidošanas – esiet gatavi ar sakravātām somām.

Nemeklējiet konkrētu izlidošanas datumu

Izvēloties lidojuma datumu, iestatiet “elastīgu” meklēšanu ± 3 dienas, tā jūs redzēsiet visu grafiku un varēsiet iegādāties izdevīgāko aviobiļeti.

Lidojiet ar pārsēšanos

Bieži vien lētāk ir lidojumi ar pārsēšanos nekā tieši. Ceļošana ar pieturvietām var būt pat interesantāka. Liela starpība starp reisiem ļaus pastaigāties pa jaunu pilsētu, bet mazā laikā vienkārši varat izstaipīt kājas.

Pievienojieties aviokompāniju lojalitātes programmām

Aviokompāniju lojalitātes programma – par katru lidojumu jums tiek piešķirti punkti, ko var izmantot kā atlaidi jaunai aviobiļetei vai uzkrāt punktus tās pilnai izmaksai un lidot bez maksas. Atrast programmu aviokompānijas vietnē un reģistrēties tajā.

Lidojiet no blakus pilsētām

Pārbaudiet izlidošanas iespējas no blakus pilsētām. Piemēram, var būt izdevīgi izlidot no Lietuvas, jo viņiem ir lielāka pārvadātāju dažādība, un līdz izlidošanas punktam var aizbraukt ar vilcienu vai autobusu.

Iegādājieties biļetes iepriekš

Mīlat visu plānot iepriekš? Jūs jau ietaupāt. Aviobiļešu cenas sezonā būtiski pieaug, tāpēc tās iegādāties, piemēram, pavasarī uz vasaru, ir ļoti izdevīgi. Labākā cena – 50-60 dienas pirms izlidošanas. Jo mazāk vietu lidmašīnā – jo dārgāka biļete.

Lidojiet atvaļinājumā ārpus sezonas

Arī ārpus sezonas var lidojiet – laiks gandrīz tāds pats, tūristu mazāk un cenas zemākas. Piemēram, uz Taizemi var droši doties vasarā – cenas daudz lētākas. Lietusgāzes, ar kurām baida tūristus, nav tik biežas, un var pat nenotikt ne reizi jūsu atpūtas laikā.