Vai tiešām vēlaties veik šo darbību?

Izvēlējaties mūs
Lūdzu, apstipriniet sniegto datu pareizumu.
Lūdzu, apstipriniet sniegto datu pareizumu.
Izvēlieties izlidošanas vietu.
Izvēlieties galamērķi.
Meklēt
Lūdzu, gaidiet, filtrē meklēšanas rezultātus: {{currentSearch.progress}}%
Pati populārākā aviobiļešu meklēšana Baltijas valstīs!
Izvēlieties izlidošanas vietu.
Izvēlieties galamērķi.
Meklēt
Lūdzu, gaidiet Lūdzu, gaidiet, filtrē meklēšanas rezultātus: {{currentSearch.progress}}%

Pirkt aviobiļetes internetā nozīmē izvēlēties izdevīgāko!
Lēti lidojumi - tā ir realitāte

Jums nepieciešamas aviobiļetes? Jūs interesē lēti lidojumi? Lieliski - mēs vēlamies Jums palīdzēt!
Mūsu aviobiļešu meklēšanas sistēmā mums ir simtiem tūkstošu variantu - mēs palīdzēsim jums atrast lētas aviobiļetes uz jebkuru pasaules malu un vienkārši tās iegādāties!
Lasīt vairāk

Pirkt aviobiļetes internetā nozīmē izvēlēties izdevīgāko piedāvājumu un ievērojami ietaupīt laiku.
Lētas aviobiļetes - tas nav mīts, bet gan realitāte! Jums ir iespēja ievērojami ietaupīt, plānojot savu lidojumu un attiecīgi pasūtot aviobiļetes savlaicīgi. Savukārt, ja jums nepieciešams iegādāties aviobiļetes lidojumam jau tuvākajā laikā, tad arī šajos gadījumos Flysiesta.lv jums palīdzēs.

Mūsu uzņēmums darbojas jau kopš 2002. gada, un mēs bijām pirmais uzņēmums, kas Lietuvā sāka piedāvāt aviobiļešu rezervāciju internetā. Mēs piedāvājam rezervēt aviobiļetes uz tūkstošiem galamērķu visā pasaulē, un mūsu mērķis ir jums rezervēt lidojumu, kas ātri, ērti un maksimāli nodrošina jūsu vajadzības.

  • Liels skaits pieejamo lidojumu. Mēs apkopojam plānoto lidojumu datus no vairākām meklētājprogrammām, tāpēc vienmēr varam piedāvāt ērtus savienojumus par pievilcīgām cenām.
  • Aviobiļetes 3 minūšu laikā. Tieši tik daudz laika nepieciešams, lai Flysiesta.lv portālā rezervētu aviobiļetes.
  • Droši maksājumi. Esam ieviesuši Comodo SSL sertifikātu, kas lietotājiem garantē tiešsaistes datu apmaiņas drošību. Augstākā līmeņa informācijas drošības pasākumi ļauj īstenot drošus maksājumu procesus un iegūt klientu uzticību.
  • Klients ir vissvarīgākais. Esam pārliecināti, ka vēlaties kontrolēt savu aviobiļešu rezervāciju un tas ir iespējams sadaļā „Pašapkalpošanās”. Apmainīt aviobiļetes vai atcelt tās, pasūtīt papildu pakalpojumus un izdrukāt rēķinus - tās ir ļoti vienkāršas darbības.
  • Apkalpošana visu diennakti septiņas dienas nedēļā. Ja jums ir jautājumi, droši zvaniet uz mūsu klientu apkalpošanas centru. Varbūt jums ir ērtāk rakstīt, nevis zvanīt?
  • Mēs iedvesmojam. Divreiz mēnesī mēs izsūtām interesantus apkārtrakstus par visiespaidīgākajiem galamērķiem. Aizraujoši ierosinājumi par laika pavadīšanas iespējām dažādās pilsētās jūs iedvesmos iegādāties aviobiļetes un sakravāt ceļasomu.

Plašā pieredze, kas gūta aviobiļešu tiešsaistes rezervācijas jomā, mums palīdz izprast ceļotāju vajadzības un ērti organizēt ceļojumus.

 


Vēlam jums patīkamu lidojumu!
Flysiesta.lv komanda